Tapology Site Search
MMA Fighters From New Zealand
MMA Fighters From New Zealand
Fighter | Height | Weight Class | Record | Nation | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poki | N/A | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Baki | 5'8" (173cm) | Heavyweight | 1-5-0 | |||||
Greg | 6'0" (183cm) | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Aaron Dixon | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Aaron Skow | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Aaron Fonoia | N/A | Featherweight | Am 2-0-0 | |||||
Aaron Taylor | N/A | Welterweight | 1-0-0 | |||||
Aaron "The Bomber" Boyes | 5'9" (175cm) | Heavyweight | 1-1-0 | |||||
Aaron "Tauzemup" Tau | N/A | Bantamweight | 8-0-0 | |||||
Abdullahi Ahi | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Abraham Paku | N/A | Heavyweight | Am 2-5-0 | |||||
Adam "Soldier" Calver | N/A | 3-6-0 | ||||||
Adnan "The Butcher" Larry | 6'2" (188cm) | Heavyweight | 2-2-0 | |||||
Adrian "The Terrah" Taihia | N/A | 0-0-0 | ||||||
Aengus Gordon | N/A | Am 2-0-0 | ||||||
Aidan Johnson | N/A | 1-0-0 | ||||||
Aiden Muraahi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Akea Simmons | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alan Murray | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Alessandra Moss | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alex Alsayyad | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alex Sorthis | N/A | 0-1-0 | ||||||
Alex "Batman" MacDonald | 5'10" (178cm) | Lightweight | 11-3-0 | |||||
Alex Mukuka | 5'0" (152cm) | 0-0-0 | ||||||
Alex Katu | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Alexander Lutu | N/A | Heavyweight | Am 0-4-0 | |||||
Alexander "GT" Va | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alexi "Phet" Serepisos | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Alistair Boyd | 6'2" (189cm) | 0-0-0 | ||||||
Alister Kyle | N/A | 0-0-0 | ||||||
Allister Villiers | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alofa Solitua | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Alrie Meleisea | 5'7" (170cm) | 0-0-0 | ||||||
Amanda Cairney | N/A | Strawweight | Am 2-2-0 | |||||
Amanda "The Panda" Emerson | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Amit Ali | 5'10" (178cm) | 0-0-0 | ||||||
Amosa Zinck | N/A | 0-0-0 | ||||||
Amy Andrew | 5'7" (170cm) | 0-0-0 | ||||||
Anaru Watene | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anastasia Volkova | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Andre Paulet | N/A | Bantamweight | 0-2-0 | |||||
Andre Farnall | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Andre Farnell | N/A | Featherweight | Am 2-2-0 | |||||
Andrei "Renegade" Mikhailovich | 5'11" (182cm) | 0-0-0 | ||||||
Andrew Robinson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andrew Watson | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Andrew Craven | N/A | 1-0-0 | ||||||
Andrew Hunt | 5'11" (182cm) | 0-0-0 | ||||||
Andrew "Powerhouse" Peck | 6'3" (191cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Andrew "Kiwi" Marsden | 5'11" (180cm) | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Andrew Booth | N/A | Am 0-2-0 | ||||||
Andrew Kelemete | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andrew "Bulldog" Banham | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Andrew Fepuileai | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Andro Augustosides | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Andro Augoustides | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Angie Davis | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Anna Collie | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anna Roimata Knight | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Anne Wilson | N/A | Bantamweight | Am 2-2-0 | |||||
Anthony Vitale | N/A | Middleweight | Am 2-3-0 | |||||
Anthony "Tatsuji" Netzler | 6'2" (188cm) | Heavyweight | 8-8-0 | |||||
Anthony Poching | N/A | Welterweight | Am 6-1-0 | |||||
Antonio Johnson | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Antonio Dhalia | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Antz Amouta | N/A | 0-0-0 | ||||||
Antz "Notorious" Nansen | 5'10" (178cm) | Light Heavyweight | 1-1-0 | |||||
Aofie Whelan | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Arapeta Werahiko | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ariane "Princess of Pain" Nicholson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Arshia Abadi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Arthur Lasike | N/A | 2-3-0 | ||||||
Arti Sukasem | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Ash Time | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ash "Batman" McConville | 5'9" (177cm) | 0-0-0 | ||||||
Asher "The Punisher" Derbyshire | 6'0" (184cm) | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Ashton Brown | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Ashton Raynor | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Asif Khan | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Asumoa Saili | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Atalili Fai | N/A | 0-0-0 | ||||||
Auckland Auimitagi | 5'10" (178cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Aung Sanda | N/A | 0-0-0 | ||||||
Auriel Mercer | N/A | 0-0-0 | ||||||
Awanui Woods-Hughes | 6'1" (185cm) | 0-0-0 | ||||||
Ayden Chitty | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ayisha "Baby Mumble" Abied | 5'6" (167cm) | 0-0-0 | ||||||
B.J. "Quicksand" Bland | 5'10" (178cm) | Lightweight | 15-11-0 | |||||
Bailey Lenard | N/A | Am 0-0-0, 1 NC | ||||||
Barbara Verlinden | N/A | 0-3-0 | ||||||
Beathe Korneliussen | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Beau "Ruthless" Rawiri | 5'10" (178cm) | Welterweight | 8-8-1 | |||||
Beka Rolleston | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Ben Rawston | N/A | Welterweight | 1-2-0 | |||||
Ben Benjamin | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ben Holthan | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Ben Koubaridis | N/A | Featherweight | 0-2-0 | |||||
Ben Kelleher | 6'2" (188cm) | Light Heavyweight | 12-11-0 | |||||
Ben Edwards | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Ben Nelson | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Ben O’Brien | N/A | Bantamweight | 0-1-0 | |||||
Ben Girvan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ben Tetai | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Ben Harraway | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ben Cooper | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Ben "The Beastman" Mitchell | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Ben Te Tai | N/A | 1-2-0 | ||||||
Ben Williams | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ben Lima | N/A | 0-0-0 | ||||||
Benjamin Rewi | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Benjamin McCarthy | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Benji "KO" Kney | N/A | 2-4-0 | ||||||
Billy Limov | 5'10" (179cm) | 0-0-0 | ||||||
"Bad Boy" Bishop Poi Poi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Bjorn Horrack | N/A | 0-0-0 | ||||||
Blair Rouxelle | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Bob Armstrong | 5'11" (180cm) | Light Heavyweight | 9-8-1 | |||||
Born Snow | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Boston "Boss Hog" Caines | 5'11" (180cm) | Welterweight | Am 1-3-1 | |||||
Bowyn "BoMan" Morgan | 5'9" (177cm) | 0-0-0 | ||||||
Brad "Quake" Riddell | 5'7" (170cm) | Lightweight | 10-4-0 | |||||
Brad "Wolfman" Ramsey | 5'7" (170cm) | Lightweight | 3-4-0 | |||||
Brad Hendra | N/A | 1-0-0 | ||||||
Braden Wells | 5'9" (175cm) | Welterweight | 1-1-0 | |||||
Bradford "The Viper" Cowie | 5'9" (175cm) | Welterweight | Am 5-1-0 | |||||
Bradley Laird | N/A | Light Heavyweight | Am 1-1-0 | |||||
Brady "The Firecracker" Bullock | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Brady Lesa | N/A | 0-0-0 | ||||||
Brahm "Bam Bam" Foley | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Brandon "The Wrath" Ropati | 6'1" (185cm) | Middleweight | 8-4-0 | |||||
Braxton Edmonds | N/A | 0-0-0 | ||||||
Brayden "Dr Bray" Graham | N/A | Flyweight | 1-3-0 | |||||
Brayden Goldring | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Brent Chilton | 5'11" (180cm) | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Bridget Lords | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Brogan "The Arm Collector" Anderson | 6'0" (183cm) | Middleweight | 15-4-0 | |||||
Brooke Pritchard | N/A | Am 2-0-0 | ||||||
Bruce "The Dragon" Joe | 6'1" (185cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Bryce Gambarrazi | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Bueryl Ondoy | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Byron "Young Blood" Chivers | N/A | Middleweight | 1-0-0 | |||||
Byron "Lord" Cowell | 5'8" (173cm) | Bantamweight | 4-11-1 | |||||
Caeden "Soul Snatcher" Skipper | 6'1" (186cm) | Am 1-1-0 | ||||||
Cairo "The Waikato Warrior" George | N/A | 0-0-0 | ||||||
Caitlin Kennedy | N/A | 0-0-0 | ||||||
Caleb Mortimer | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Caleb Lally | N/A | Bantamweight | 6-5-0 | |||||
Calum Clayton | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cameron "Fitz" McKay | 6'6" (198cm) | 0-0-0 | ||||||
Cameron Redman | N/A | Am 2-0-0 | ||||||
Cameron Carmichael | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cameron Tukua | 6'2" (188cm) | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Camerson Snell | 5'10" (178cm) | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Cara Wharerau | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carl Van Roon | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Carlisle Cooksley | N/A | Lightweight | Am 1-2-0 | |||||
Carlos "Black Jag" Ulberg | 6'4" (193cm) | Light Heavyweight | 10-1-0 | |||||
Carlos "The Flying Fijian" Hicks | N/A | Am 2-1-0 | ||||||
Carlos Marino | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Carmen Franks | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carol Earl | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carthur Pongpatimet | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Cayan Mason | N/A | 0-0-0 | ||||||
Charlene "The Machine" Watt | 5'4" (163cm) | Flyweight | 7-3-0 | |||||
Charles August | N/A | Light Heavyweight | 1-1-0 | |||||
Charlie Smiler | N/A | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Charlie Poihipi | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Chase "Hellboy" Haley | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chase Roberts | N/A | 0-0-0 | ||||||
Che Barlow | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cherneka "Neekz" Johnson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cheyenne Utikere | N/A | Am 2-0-0 | ||||||
Cheyne Turahui | 5'9" (174cm) | Welterweight | Am 2-2-0 | |||||
Chris Johnstone | 6'3" (191cm) | 0-2-0 | ||||||
Chris Kinns | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Chris "The White Sniper" Johnson | 5'9" (176cm) | Welterweight | 0-3-1 | |||||
Chris Rata Hodgson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chris "The Butcher Boy" Wells | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Chris Clayton | N/A | Am 0-2-0 | ||||||
Chris Laidlaw | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Chris Spahn | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Christian Pohio | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Christine Gillespie | 5'4" (163cm) | 0-0-0 | ||||||
Clarence Tillman | 6'5" (196cm) | 0-0-0 | ||||||
Clarke Jarrett | 5'7" (170cm) | Featherweight | Am 1-2-0 | |||||
Claudio Lopez | N/A | Bantamweight | 1-0-0 | |||||
Clay "The Coconut Crusher" Auimitagi | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Clint Ngatai | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cody Sione | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cole "Showtime" Davids | 6'2" (188cm) | Middleweight | 9-4-0 | |||||
Conan Singh | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Connar Wilson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Connor O'Hagan | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Connor Woodman | N/A | 0-1-0 | ||||||
Connor "The Hurtlocker" Hawson | N/A | Lightweight | Am 3-0-0 | |||||
Conrad "Friday the 13th" Lam | 6'4" (194cm) | 0-0-0 | ||||||
Corban Gamble | N/A | 0-0-0 | ||||||
Corban Whiteman | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Corbyn Leigh-Bloxham | N/A | 0-0-0 | ||||||
Corey Niwa | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Corey Stevens | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Corey Governor | 5'9" (176cm) | 3-1-0 | ||||||
Corey Barrett | N/A | Super Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Corey Sheddan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cory "Razor Sharp" Shadbolt | N/A | Light Heavyweight | Am 1-2-1 | |||||
Cory Enoka | N/A | 0-0-0 | ||||||
Costa Sharman | N/A | Am 1-2-0 | ||||||
Craig Masina | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Craig Thomson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cross Bartle | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cullen Beattie | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dafydd Sanders | 5'11" (180cm) | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Dalrae "Devastating" Robati | 5'9" (175cm) | 1-4-0 | ||||||
Daman Saini | N/A | 0-1-0 | ||||||
Damien Stevens | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Damion Waenga | 6'2" (188cm) | Super Heavyweight | 0-3-0 | |||||
Damon McLeod | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dan "The Hangman" Hooker | 6'0" (183cm) | Lightweight | 23-12-0 | |||||
Dan Dewar | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dan Peterson | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dan "The Reaper" Reveley | 5'11" (180cm) | Welterweight | 0-3-0 | |||||
Dane Edge | N/A | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Daniel "The Grave Digger" Digby | 6'1" (186cm) | 12-5-0 | ||||||
Daniel "Hitman" Tai | 5'8" (173cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Daniel Paora | N/A | 0-0-0 | ||||||
Daniel Beasley | N/A | 0-1-0 | ||||||
Daniel Kibble | N/A | Light Heavyweight | Am 1-1-0 | |||||
Daniel Joint | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Daniel Harawira | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Daniel Maxwell | N/A | 0-0-0 | ||||||
Daniel Petersen | N/A | Light Heavyweight | Am 2-1-0 | |||||
Daniel "Kiwi" Kerr | 6'1" (185cm) | Welterweight | 2-7-0 | |||||
Danny Wairasi | N/A | Welterweight | 4-1-0 | |||||
Danny Manypassa | N/A | 0-0-0 | ||||||
Danny "King Danny" Rio | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dante Jackson | N/A | Middleweight | Am 2-1-0 | |||||
Dave Johnson | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Dave Repoama | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dave Gahan | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
David "Titan" Tuitupou | 6'8" (204cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
David Nyika | 6'6" (198cm) | 0-0-0 | ||||||
David Watts | N/A | Lightweight | 1-0-0 | |||||
David "BrownButtaBean" Letele | 6'3" (191cm) | 0-0-0 | ||||||
David "The Great White" Light | 6'1" (187cm) | 0-0-0 | ||||||
David Aloua | 6'0" (184cm) | 0-0-0 | ||||||
David Kaufunga | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Dawson Gray | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Dawson Grey | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Deacon Gough | N/A | Super Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Deanne Read | N/A | 0-0-0 | ||||||
Denim Pavic | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Dennis Eru | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Denzil Brokken | N/A | Featherweight | Am 3-3-0 | |||||
Des Tana | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Devan Rigby | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Devon Latoa | N/A | 0-1-0 | ||||||
Dillion Mcrae | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dion "Big Sexy" Mooney | 6'2" (188cm) | Heavyweight | 0-3-0 | |||||
Dion Hodgetts | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Dion Greig | N/A | Middleweight | Am 0-2-0 | |||||
Dion Crouch | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Dom O'Flaherty | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dom Shaw | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Dominic Bond | N/A | 1-2-0 | ||||||
Dominic Reed | 5'9" (176cm) | 0-0-0 | ||||||
Dominique France | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Doug "Dynamite" Higgins | N/A | 6-5-0 | ||||||
Duncan Salter | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dury Kim | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dwayne Glasgow | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Dylan Turnball | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Dylan Emery | 5'8" (173cm) | 0-0-0 | ||||||
Dylan James | 6'5" (195cm) | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Dylan "Heavy Hands" Wright | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Dylan Stephen's-Bennett | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Dylan Archer | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ebann Malae | N/A | Welterweight | Am 2-4-0 | |||||
Ebann Omale | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Eddie Van Aalst | N/A | 0-0-0 | ||||||
Eddie Lenart | N/A | 0-0-0 | ||||||
Edwin Feaunati | N/A | 0-0-0 | ||||||
Egelani Taito | N/A | 0-0-0 | ||||||
Eleanor Samuels | N/A | 0-1-0 | ||||||
Eli Taufuiaevalu | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Elijah Wills | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Elijah Koopu | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Elizabeth Richards | N/A | Heavyweight | 2-0-0 | |||||
Emile Richardson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Emma Nesbitt | N/A | 0-0-0 | ||||||
Eric Nosa | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Eric Jung | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Eric Noosa | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Erin Walsh | 5'4" (163cm) | 0-0-0 | ||||||
Eruera "The Hybrid" Piwari | 6'1" (185cm) | Middleweight | 1-3-0 | |||||
Esene Pono | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ethan Brockett | N/A | Lightweight | Am 8-1-0 | |||||
Ethan Andrell | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ethan Saker | N/A | Lightweight | 1-1-0 | |||||
Ethan Young | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Eugene Bareman | N/A | Welterweight | 4-3-0 | |||||
Eugene Amohia | N/A | 0-0-0 | ||||||
Eugene Hynson | 5'6" (168cm) | Featherweight | 3-1-0 | |||||
Evander Tia | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ezekiel Wetere | 5'11" (180cm) | Light Heavyweight | Am 1-9-0 | |||||
Ezra Berghan | N/A | Welterweight | Am 9-3-0 | |||||
Ezra Smomerville | N/A | 0-0-0 | ||||||
Faith "The Immortal" McMah | 5'10" (178cm) | Heavyweight | 6-5-0 | |||||
Faizaan Sha | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Falcon Waerea | N/A | 0-0-0 | ||||||
Felise Pitone | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fergus "The Future" Jenkins | N/A | Middleweight | Am 12-1-0 | |||||
Ferris Aziz | N/A | 0-0-0 | ||||||
Filipo Fonoti Masoe | N/A | 0-0-0 | ||||||
Finn Higgins | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fiona Hunter | N/A | 0-0-0 | ||||||
Flynn Booth | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Flynn Evans | N/A | 0-0-0 | ||||||
Flynn Booth | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Ford Gerbes | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Forest Kettleton | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Forest "The Whomping Willow" Tree | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
"Fabulous" Fou Ah-Lam | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Francis Waitai | N/A | 0-0-0 | ||||||
Frank Jarrett | N/A | Lightweight | Am 1-2-0 | |||||
Frank Asiata | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Gabby Kane | N/A | 0-0-0 | ||||||
Gaela Nixon | N/A | 0-2-0 | ||||||
Gareth "Fists of Fury" Ealey | 5'10" (178cm) | Middleweight | 7-4-0 | |||||
Gary Shadbolt | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Gary Hart | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Gary MacDonald | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Gase Sanita | 5'5" (165cm) | Featherweight | 3-4-0 | |||||
Genah "Fabioso" Fabian | 6'0" (183cm) | Welterweight | 5-4-0 | |||||
Gene Geremic | N/A | Am 2-0-0 | ||||||
Gene Jeremic | N/A | Bantamweight | Am 2-2-0 | |||||
Genevieve Pini | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Gentiane "Anyone Anywhere Anytime" Lupi | 5'7" (170cm) | 1-1-0 | ||||||
Geoffrey Ruaporo | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Geordie "Killa Gorilla" Bateman | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
George Ryan | N/A | Lightweight | 0-2-0 | |||||
George Kolo | 6'3" (190cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Geovana "The Shield Maiden" Peres | 5'6" (169cm) | 0-0-0 | ||||||
Gina Kolo | 5'9" (175cm) | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Gloria Suddens | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Gordon Pye | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Gordon "The Executioner" Graff | 5'11" (181cm) | Light Heavyweight | 6-3-0 | |||||
Grace Parks | N/A | 0-0-0 | ||||||
Gramoz Rivers | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Grant Toa Toa | 5'8" (173cm) | Lightweight | 0-4-0 | |||||
Greg Stevenson-Wright | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Greg "Red Dog" Watson | 5'10" (178cm) | Lightweight | 1-2-0 | |||||
Griffin Lendich | N/A | 0-0-0 | ||||||
Gromez Rivers | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Gunnar "The Stunna" Jackson | 5'9" (177cm) | 0-0-0 | ||||||
Haamiora Parsons-Grace | 6'2" (187cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Hadley Barrett | N/A | Featherweight | Am 2-0-0 | |||||
Hadyn Beaven | N/A | Featherweight | Am 0-3-0 | |||||
Hakaraia Wilson | 6'1" (185cm) | Middleweight | 3-3-0 | |||||
Hamish Te Whata | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Hannah Dawson | 5'3" (160cm) | Flyweight | 1-0-0 | |||||
Hannah Walker | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hape Ngaronoa | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Harjinder Benipal | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Harley "Lethal" Love | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hayden Watt | N/A | 0-5-0 | ||||||
Hemi "The Heat" Ahio | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
Henare Vercoe | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Henry Tongotea | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Hera "Tha Nytmare" Tamati | 5'3" (160cm) | Strawweight | 7-4-0 | |||||
Herman "Ermehn" Sakaria | N/A | 2-2-0 | ||||||
Hiriwa "Tee Man" Terangi | 6'4" (193cm) | Heavyweight | 2-9-0 | |||||
Holly McMath | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hone "Two-guns" Milne | 6'1" (186cm) | Welterweight | Am 2-2-0 | |||||
Hone Hepi | 6'0" (183cm) | 0-0-0 | ||||||
Horace Pomare | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hossain Noori | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Iain "Switch" Blade | 5'9" (175cm) | Lightweight | 1-6-0 | |||||
Ian Charlton | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ian James "Goshu Hurricane" Schaffa | 5'7" (171cm) | Lightweight | 7-9-1 | |||||
Inez White | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Ioane Auvaa | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ionatana "Ionatana Tooala, Iona Lapene" Pula | N/A | 0-0-0 | ||||||
Isaac Sanders | N/A | 0-2-0 | ||||||
Isaac Thomson | 5'11" (180cm) | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Isaac Kingsford-Tinlin | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Isaac Liki | 6'4" (193cm) | 0-0-0 | ||||||
Isie Yavala | N/A | Super Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Izic Placid | N/A | 0-0-0 | ||||||
JJ Neilson | 5'10" (178cm) | Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Jack Ball | N/A | Am 1-3-0 | ||||||
Jack Herd | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Jack Cameron | N/A | Am 4-1-0 | ||||||
"Panther" Jack Alexander | 6'5" (195cm) | Heavyweight | 2-1-0 | |||||
Jack Doyle | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Jack O'Connor | N/A | Am 0-2-0 | ||||||
Jack Gibson | N/A | Am 3-0-0 | ||||||
Jack Ferguson | 5'7" (170cm) | Flyweight | 3-4-0 | |||||
Jack "No Money" Rich | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Jackson Afaese | N/A | Light Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Jackson Le Breton | N/A | 0-0-0 |