Tapology Site Search
MMA Fighters From Sweden
MMA Fighters From Sweden
Fighter | Height | Weight Class | Record | Nation | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Erna | N/A | 0-0-0 | ||||||
Stallan | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Abbe Saidov | N/A | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
Abdallah Habib | N/A | Welterweight | 0-2-0 | |||||
Abdi Liban | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Abdou Karim Chorr | N/A | 0-0-0 | ||||||
Abdouliie "Abbe" Joof | 6'0" (183cm) | Welterweight | 2-0-1 | |||||
Abdulaziz Husein | N/A | Bantamweight | 1-1-0 | |||||
Abdulbasid Saidov | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Abdulrahman Amaev | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Abdumalik Tursunov | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Abdurakhman Nasrutdinov | N/A | Flyweight | 2-1-0 | |||||
Adam Bouatayab | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Adam "Bello" Belalia | 6'3" (191cm) | 0-0-0 | ||||||
Adam Westlund | 6'2" (188cm) | Lightweight | 3-2-0 | |||||
Adam Foureaux | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Adam Chartoi | 6'1" (185cm) | 0-0-0 | ||||||
Adam Boutayab | N/A | 0-0-0 | ||||||
Addis "Brko" Saljević | N/A | Light Heavyweight | 0-5-0 | |||||
Adel Belalia | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Adnan Musik | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Adolphe Sylva | N/A | 0-0-0 | ||||||
Adrian "The Pike" Granat | 6'7" (202cm) | 0-0-0 | ||||||
Aftab Samadi | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Agit Bilge | 6'3" (191cm) | 0-0-0 | ||||||
Agnes Alexiusson | 5'7" (170cm) | 0-0-0 | ||||||
Ahmed Aljarkas | 6'2" (187cm) | Middleweight | Am 3-5-0 | |||||
Ahmed Rossi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ahmed Hussein | N/A | Lightweight | Am 0-3-0 | |||||
Ahmed Elnady | N/A | Bantamweight | 0-1-0 | |||||
Ake Bergvall | 5'11" (180cm) | Welterweight | 5-7-0 | |||||
Alan "The Brazilian Viking" Carlos | 6'3" (191cm) | Middleweight | 13-12-0 | |||||
Albert Persson Åhsman | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Albin Dejestam | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Albin Shaje | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Albin Frid | N/A | 0-0-0 | ||||||
Albin Gustafsson | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Aldin Reiz | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Alejandro Toutparfait | N/A | Welterweight | 1-2-0 | |||||
Alejandro Ferreira | N/A | Lightweight | 0-3-0 | |||||
Alex Marcusson | 6'4" (193cm) | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Alex Rosenquist | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Alex Kazemi | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Alex Harris | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alexander Baffoun | N/A | 0-0-0 | ||||||
Alexander "The Bulldog" Proder | N/A | Lightweight | 3-7-0 | |||||
Alexander Skoglund | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Alexander Pärleros | 6'3" (191cm) | Heavyweight | Am 1-1-0 | |||||
Alexander "The Mauler" Gustafsson | 6'5" (196cm) | Light Heavyweight | 18-8-0 | |||||
Alexander Järlesand | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Alexander Lööf | 5'9" (175cm) | Featherweight | 5-1-0 | |||||
Alexander Håkansson | N/A | Welterweight | Am 5-0-0 | |||||
Alexander Bergman | 6'0" (183cm) | Middleweight | 6-2-0 | |||||
Alexander Svensson | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Alexander Johnsson | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Alexander Lindvall | 6'0" (184cm) | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Alexander Ruev | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Alexander "The Good Guy" Lindgren | 6'1" (185cm) | Welterweight | 4-2-0 | |||||
Alexander Denic | N/A | Featherweight | 1-3-0 | |||||
Alexander Brodal | 6'0" (183cm) | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Alexandra Andersrod | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Alfons Halvardsson | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Alfred Olsson | N/A | Light Heavyweight | 1-0-0 | |||||
Ali Taleb | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 10-1-0 | |||||
Ali El Idrissi | N/A | Middleweight | 0-2-0 | |||||
Ali Zabardast | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Ali Al-Jasim | N/A | Bantamweight | 1-0-0 | |||||
Ali Ibrahim | 5'7" (170cm) | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Ali Iliasi | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ali Ameziane | N/A | Welterweight | 1-5-0 | |||||
Ali Mehrvash | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Ali Yazbeck | 5'9" (174cm) | Bantamweight | 5-0-0 | |||||
Alireza Mohammady | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Alisher Saidov | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Alline Torquato | N/A | Flyweight | 0-1-0 | |||||
Amed Lorindin | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Ameer Alkhaledy | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Amin Afsan | 5'10" (179cm) | Lightweight | 2-0-0 | |||||
Amir Jawad | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Amir Malekpour | 5'7" (170cm) | Flyweight | 7-2-0, 1 NC | |||||
Anders Johansson | N/A | Am 0-3-0 | ||||||
Anders Svalsten | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anders Erikkson | N/A | 1-1-0 | ||||||
Andersen Brasa | N/A | 0-1-0 | ||||||
Andre Mineus | N/A | Welterweight | 2-3-0 | |||||
Andreas Haight | N/A | Welterweight | Am 4-0-0 | |||||
Andreas Stahlberg | N/A | 0-0-0 | ||||||
Andreas Tiborson | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Andreas Timmerby | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Andreas Gardasevic | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Andreas "The Sweet Swede" Spang | 6'1" (186cm) | Heavyweight | 9-3-0 | |||||
Andreas "Real Steel" Stahl | 6'0" (183cm) | Welterweight | 16-5-0 | |||||
Andreas Hesselback | N/A | Lightweight | 2-4-0 | |||||
Andreas Lindblad | 6'1" (185cm) | Welterweight | 2-3-0 | |||||
Andreas Forsberg | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Andreas Berg "Bane" Gustafsson | 6'0" (182cm) | Middleweight | 10-2-0 | |||||
Andreas Correa | 5'8" (173cm) | Featherweight | Am 5-1-0 | |||||
Andreas Knutsson | 6'2" (187cm) | Light Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Andreas Swestrom | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Andreas Gustafsson | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
André Gür | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Andrée Yalman | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Ane Svendsen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anja Saxmark | 5'6" (168cm) | Flyweight | Am 5-4-0 | |||||
Anna "Hades" Astvik | 5'2" (158cm) | Strawweight | 0-2-0 | |||||
Anna Laurell Nash | 6'0" (184cm) | 0-0-0 | ||||||
Anna Donatella "DynOmite" Hultin | N/A | 0-0-0 | ||||||
Ante Agneby | N/A | Featherweight | Am 2-1-0 | |||||
Anthony Yigit | 5'8" (173cm) | 0-0-0 | ||||||
Anthony Borghol | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Anton "No Time" Larsson | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 3-10-0 | |||||
Anton "The Pleasure Man" Turkalj | 6'4" (193cm) | Light Heavyweight | 8-4-0 | |||||
Anton Hellström | N/A | Lightweight | Am 0-3-0 | |||||
Anton Aberg | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anton "Pain City" Sjoqvist | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Anton Klarén | N/A | 0-0-0 | ||||||
Anton Ringvall | N/A | Featherweight | Am 9-3-0 | |||||
Anton Petter Håkansson | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
A. M. | N/A | Strawweight | Am 0-1-0 | |||||
Anxhelo Bodurri | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Anzor Shamilev | N/A | Lightweight | Am 2-0-0 | |||||
Arash Dowlatyar Roomiani | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Arben Latifi | N/A | 2-1-0 | ||||||
Aria Afrasiabi | N/A | Lightweight | Am 2-3-0 | |||||
Arman Popal | N/A | Lightweight | 5-4-0 | |||||
Arsen Tuganov | N/A | Flyweight | Am 6-4-0 | |||||
Arsha "Uranium" Hadiha | 5'3" (160cm) | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Arvid Rundh | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Asadollah Amiri | N/A | Flyweight | Am 0-2-0 | |||||
Asror Nematov | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Assan "The Black Attack" Njie | 5'10" (178cm) | Welterweight | 13-3-0 | |||||
Astrid Wikgren | N/A | 0-0-0 | ||||||
Astrid Vinkgren | N/A | 0-0-0 | ||||||
Astrid Vikgren | 5'5" (166cm) | Strawweight | Am 3-3-0 | |||||
August "The Strangler" Wallen | 6'2" (188cm) | Middleweight | 8-1-0 | |||||
August Jacobsson | N/A | Welterweight | Am 1-3-0 | |||||
Awat Kohzadi | N/A | Lightweight | Am 1-5-0 | |||||
Axel Karlsson | 5'9" (174cm) | Welterweight | Am 5-12-0 | |||||
Axel Gruvaeus | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Badou "The Ripper" Jack | 6'1" (185cm) | 0-0-0 | ||||||
Bajad "The Kurdish Lion" Damarkani | N/A | Welterweight | Am 10-1-0 | |||||
Basir Safdari | N/A | Bantamweight | 1-0-0 | |||||
Bawan Mohammad | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Baysangur Makaev | 5'9" (175cm) | Lightweight | 4-1-0 | |||||
Bea "Bad News Barbie" Malecki | 5'9" (175cm) | Bantamweight | 2-1-0 | |||||
Belkacem Amjahdi | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Benardo "The Lion King" Sopaj | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 11-3-0 | |||||
Benjamin Ritter | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Benjamin Gonzales | N/A | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Benjamin "Arshia" Hajijan | 5'7" (170cm) | Lightweight | Am 10-3-0 | |||||
Benjamin Mosavi | N/A | Middleweight | Am 2-0-0 | |||||
Bezan Mahmudi | 5'0" (153cm) | Atomweight | Am 5-4-0 | |||||
Bianca Kristensson | N/A | Featherweight | Am 1-2-0 | |||||
Bianca Antman | 5'3" (160cm) | Strawweight | 1-0-0 | |||||
Bilal Magamedov | N/A | 0-0-0 | ||||||
Bilal "Borz" Tipsaev | 5'7" (170cm) | Featherweight | 6-2-1 | |||||
Bilal Borz | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Bilal Musa | N/A | Flyweight | 2-4-0 | |||||
Bilal Kerchiev | N/A | Bantamweight | Am 0-2-0 | |||||
Bilel Farhat | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Billy Malm | N/A | 2-1-0 | ||||||
Billy Axel Benny Petersson | N/A | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Bjorn Kjollerstrom | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Bobby "Bobby Danger" Rehman | 5'11" (180cm) | Light Heavyweight | 7-1-0 | |||||
Botan Tokay | 5'9" (175cm) | Featherweight | 5-1-0 | |||||
Burim Rama | N/A | 0-0-0 | ||||||
Calle Andersson | N/A | Light Heavyweight | Am 1-2-0 | |||||
Camila Rivarola | 5'5" (164cm) | Strawweight | 4-4-1 | |||||
Carl Axemo | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Carl Nordqvist-Linde | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Carl-Johan Hoel | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Carlos Prada | 5'6" (168cm) | Featherweight | 6-4-0 | |||||
Chris "The Kiss" Spang | 6'2" (188cm) | Welterweight | 6-3-0 | |||||
Chris Foster | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christian Bergstrom | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Christian Hansen | N/A | Welterweight | Am 2-3-0 | |||||
Christian Sandberg | N/A | 1-0-0 | ||||||
Christian Golcic | 6'6" (198cm) | Heavyweight | 3-1-0 | |||||
Christian Dellevag | 6'1" (185cm) | 1-5-0 | ||||||
Christian Stigenberg | 6'5" (196cm) | Welterweight | 5-3-0 | |||||
Christoffer Svensson | N/A | Welterweight | 5-3-0 | |||||
Christoffer Hillsjo | 6'2" (187cm) | Welterweight | 2-0-0 | |||||
Christopher "Keso" Wassberg | 6'0" (183cm) | Lightweight | 4-2-0 | |||||
Christopher Bajo | N/A | Welterweight | 4-2-0 | |||||
Christopher Hafvervik | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Christopher Barret | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Claes Beverlov | N/A | 8-2-0 | ||||||
Clara Leivas | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Clarence Goyeram | 5'9" (175cm) | 0-0-0 | ||||||
Clas Björklund | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
Constantino "Costas" Nanga | 6'3" (191cm) | 0-0-0 | ||||||
Cornelia "Conny Future" Holm | 5'5" (165cm) | Flyweight | 6-6-0 | |||||
Daiki Moriwaki | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Dan Magnusson | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Daniel Karlsson | N/A | Welterweight | 3-2-0 | |||||
Daniel Karlsson | N/A | Light Heavyweight | Am 1-5-0 | |||||
Daniel Sandberg | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Daniel "Kid Dynamite" Teymur | 5'5" (165cm) | Featherweight | 7-4-0 | |||||
Daniel "Spiderpig" Schälander | N/A | Featherweight | Am 9-3-0 | |||||
Daniel Hurtig | 6'0" (182cm) | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
Daniel "Belgian Blue" Bergman | 5'11" (180cm) | 3-1-0 | ||||||
Daniel Bergström | N/A | Middleweight | 1-3-0 | |||||
Daniel Gyllenberg | N/A | Strawweight | 0-0-0 | |||||
Daniel Darwiche | N/A | Lightweight | Am 3-3-0 | |||||
Daniel Ström | N/A | Welterweight | Am 0-3-0 | |||||
Daniel Moosman | N/A | Am 0-2-0 | ||||||
Daniel Bornsson | 6'2" (188cm) | 0-0-0 | ||||||
Daniel "Thunder" Hartvig | N/A | 0-0-0 | ||||||
Daniel Gorgioski | 6'1" (185cm) | Middleweight | Am 0-3-0 | |||||
Daniel Kraljevic | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Daniel Sandell | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Daniel Petrus | 5'11" (181cm) | Light Heavyweight | Am 2-2-0 | |||||
Daniel Olsson | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Daniel Jonsson | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Daniel Orty Möller | 6'2" (187cm) | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Daniel Alkhoury | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Danijel Strandberg | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Danijel Stajcic | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Danijel Grbic | 6'1" (186cm) | Middleweight | 1-3-0 | |||||
Daniyal Shamkhalov | 5'6" (168cm) | Featherweight | Am 12-5-0 | |||||
David "The Brazilian Swede" Bielkheden | 5'10" (178cm) | Welterweight | 26-13-0 | |||||
David Loy | 6'4" (194cm) | 0-0-0 | ||||||
David Hult | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
David Diaz | N/A | 0-1-0 | ||||||
David "Fat Boy Slim" Jacobsson | 6'2" (187cm) | Welterweight | 12-4-0 | |||||
David Hedlund | N/A | Featherweight | Am 1-3-0 | |||||
David Eriksson | N/A | Middleweight | Am 1-1-0 | |||||
David Dotzsky | N/A | 0-0-0 | ||||||
David Lejenas | N/A | Featherweight | 6-4-0 | |||||
David Teymur | 5'9" (175cm) | Lightweight | 8-2-0 | |||||
David Haggstrom | N/A | Bantamweight | 7-3-1 | |||||
David Alkhoury | N/A | Welterweight | Am 2-0-0 | |||||
David Glasnovic | N/A | Middleweight | 1-1-0 | |||||
David Schneider | 5'8" (173cm) | Featherweight | Am 0-3-0 | |||||
Dawood Ahmadzai | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dayvid Sawa | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Deldar Qaso | N/A | Welterweight | Am 2-2-0 | |||||
Deldar Peri | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Delshad Morad | N/A | Bantamweight | 2-1-0 | |||||
Denis Golubovic | N/A | 0-0-0 | ||||||
Dennis Olofsson | N/A | Lightweight | 1-0-0 | |||||
Dennis Mungai | 5'10" (178cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Dennis Ryden | 5'5" (165cm) | Flyweight | Am 0-4-0 | |||||
Dennis Erdogan | N/A | Middleweight | 0-3-0 | |||||
Dennis Fränberg | N/A | Middleweight | 1-0-0 | |||||
Dennis Mrak | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Dennis Georgsson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Devin Radianu | N/A | Bantamweight | Am 3-2-0 | |||||
Dexter Dyall Wallin | N/A | Welterweight | 2-0-0 | |||||
Dibran Popaj | N/A | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Diego "The Silencer" Gonzalez | 5'8" (173cm) | Middleweight | 20-15-0, 1 NC | |||||
Dilmurod "Kamikaze" Movlonov | N/A | Welterweight | 2-1-0 | |||||
Dimitri Anghelou | N/A | Light Heavyweight | 5-3-0 | |||||
Dimitris Dimitriadis | N/A | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Diyar Kizilkaya | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Djaba Murtazaliev | N/A | Featherweight | 1-1-0 | |||||
Dmitrijs "Dima" Homjakovs | N/A | Welterweight | 4-1-0 | |||||
Domingos Kiesse | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Domingos "Cookie" Mestre | 6'0" (183cm) | Welterweight | 13-7-0 | |||||
Don Karl Runnström | N/A | 0-0-0 | ||||||
Douglas Frank | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Driton "The Golden Eagle" Rama | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Dzenis Delilovic | N/A | Light Heavyweight | Am 1-2-0 | |||||
Eddie Olsson | 6'1" (185cm) | Middleweight | Am 7-4-1 | |||||
Eddy Bengtsson | N/A | Heavyweight | 6-4-0 | |||||
Edris Rafigh | N/A | Bantamweight | 5-3-0 | |||||
Edvin Larsson | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Edward Russo | N/A | Middleweight | 1-0-0 | |||||
Edward "'Eddie Rockstar" Bjorklund | N/A | 0-0-0 | ||||||
Edward Homsi | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Ehsan Sheikh | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Eladio Kollgard Bravo | N/A | Lightweight | 1-0-0 | |||||
Eli Elias | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 2-3-0 | |||||
Elias Daniel | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Elias Ksia | N/A | Featherweight | Am 3-1-0 | |||||
Elin "The Amazon" Öberg | 5'4" (163cm) | Flyweight | 5-2-0 | |||||
Elin Cederroos | 5'10" (179cm) | 0-0-0 | ||||||
Elina Nilsson | 5'10" (178cm) | Lightweight | 3-3-0 | |||||
Elis Johannesson | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Ellen Karlsson | N/A | Bantamweight | Am 1-2-0 | |||||
Ellenor Sundqvist | N/A | Strawweight | Am 0-4-0 | |||||
Elli Maria Ekström | N/A | 0-0-0 | ||||||
Elmir Abbasov | N/A | Featherweight | 1-2-0 | |||||
Elvin Hoxha | N/A | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Emanuel Forsell | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Emil "Megahertz" Hartsner | 6'0" (183cm) | Bantamweight | 7-2-0 | |||||
Emil Ahlqvist | N/A | Featherweight | 0-1-1 | |||||
Emil Sjölund | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Emil Brunnström | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Emil Andersson | N/A | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
Emil Näsman | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Emil Nilsson | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Emil Flystam | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Emilio Losciale | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Emin Omic | N/A | Welterweight | Am 3-1-0 | |||||
Emma Schioler | N/A | Bantamweight | Am 3-1-0 | |||||
Emma "Stonehard" Stonegard | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Emma Thyni | N/A | 0-0-0 | ||||||
Emma Källmark | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Emmanuel Hermez | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Enes Ahmemulic | N/A | Bantamweight | Am 3-1-0 | |||||
Enes Kollari | 6'0" (184cm) | Middleweight | 1-1-0 | |||||
Eni Begotaraj | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Erica Björnestrand | 5'11" (180cm) | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Erik Friberg | N/A | Featherweight | 1-1-0 | |||||
Erik Skoglund | 6'1" (185cm) | 0-0-0 | ||||||
Erik Hehir | 5'9" (176cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Erik Walrohen | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Erik Wahrolen | 5'11" (180cm) | Lightweight | 1-1-0 | |||||
Erik Mendoza | N/A | 0-0-0 | ||||||
Erik Olofsson | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Erik "Last Viking" Carlsson | 5'9" (175cm) | Lightweight | 6-4-0 | |||||
Erik Linden | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Erik Greisson | 6'2" (188cm) | Welterweight | 1-2-0 | |||||
Eva Persson | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
EvaMy Persson | 5'5" (165cm) | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Fabian Tornqvist | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Fabian Misk | N/A | Welterweight | Am 3-2-0 | |||||
Fabian "The Schoolboy" Petersson | N/A | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Fabian Long | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fadi Farag | N/A | Bantamweight | 1-0-0 | |||||
Fadi Asfar | N/A | Bantamweight | 1-1-0 | |||||
Fannie Redman | 5'3" (160cm) | Strawweight | 2-1-0 | |||||
Farid Ahmad | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Farshad Farsiani | N/A | Welterweight | 2-3-0 | |||||
Fawad Safari | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Faysal Sadek | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Felix Kull | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fernando Gonzalez | 5'11" (180cm) | Welterweight | 9-2-0 | |||||
Fernando "El Toro" Flores | 5'8" (172cm) | Featherweight | 12-11-0 | |||||
Fernando "Ikkyū-san" Bernal | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 0-0-0, 1 NC | |||||
Filip Ravin | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Filip Frandeland | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Filip Eliasson | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Filippa Ikoona | N/A | Strawweight | 1-0-0 | |||||
Filiz Demirbek | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Firas Kaaki | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Firass Khaki | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Forat Najam | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Frantz Slioa | 6'0" (183cm) | Featherweight | 6-1-0 | |||||
Freddy Castro Gonzalez | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Freddy "Sobrang Gwapo" Kallefjord | 5'6" (169cm) | 0-0-0 | ||||||
Frederic Rosenberg | 6'3" (190cm) | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Fredrick Eriksson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fredrik Gynnestam | N/A | 0-0-0 | ||||||
Fredrik Lagerstedt | N/A | 0-1-0 | ||||||
Fredrik Sandberg | N/A | Welterweight | Am 0-3-0 | |||||
Fredrik Jostelius | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 3-1-0 | |||||
Fredrik Ljunglund | N/A | Lightweight | 1-0-0 | |||||
Fredrik Sjoberg | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Fredrik Klingsell | N/A | 0-9-0 | ||||||
Frida Wallberg | 5'7" (169cm) | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Frida Vastamäki | 5'5" (165cm) | Bantamweight | Am 7-4-0 | |||||
Gabriel Mboge Nesje | N/A | 0-1-0 | ||||||
Gabriella Ringblom | 5'3" (160cm) | Flyweight | 0-1-0 | |||||
George Scott | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
George Youssef | N/A | Featherweight | Am 3-2-0 | |||||
Georgios "Jogge" Serganis | N/A | Lightweight | 1-1-0 | |||||
Giang Hoang | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
Gino Singh | N/A | Flyweight | 0-2-0 | |||||
Goran "Wolf" Jettingstad | 6'4" (193cm) | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Goran Krstanovski | N/A | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Goran Babic | 6'2" (189cm) | 0-0-0 | ||||||
Gregor Borciuch | N/A | 0-1-0 | ||||||
Gustaf Sandelin | N/A | Middleweight | Am 4-3-0 | |||||
Gustaf "Forehead Forward" Cedermalm | 5'10" (179cm) | 0-0-0 | ||||||
Gustav Savonius | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Gustav Holmqvist | N/A | Featherweight | Am 3-1-0 | |||||
Gustav Sjölund | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Habib Allah Naseri | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Haci Firat Dogan | N/A | Featherweight | 0-4-0 | |||||
Hamed Karim | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Hamed Tawana | 5'5" (164cm) | Bantamweight | 2-2-1 | |||||
Hamid Sadid | N/A | Featherweight | 1-2-0 | |||||
Hampus "Kid Hercules" Henriksson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hampus Broman | N/A | 0-0-0 | ||||||
Hampus Jakobsson | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Hamza Bougamza | N/A | Featherweight | 3-4-0 | |||||
Hamza Barka | 6'0" (184cm) | 0-0-0 | ||||||
Hanna "Hannimal" Palmquist | 5'7" (170cm) | Strawweight | 1-0-0 | |||||
Hanna Sillen | N/A | Flyweight | 5-1-0 | |||||
Hao Chen | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Hasan Atayi | N/A | Flyweight | Am 1-4-0 | |||||
Hassan Nahili | N/A | Lightweight | Am 1-1-0 | |||||
Hayes "The Case" Jamide | 6'4" (192cm) | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Henric Pedersen | N/A | Bantamweight | Am 1-4-0 | |||||
Henric Lönnroth | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Henrik Björk | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Henrik Lindh | 5'9" (175cm) | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Herdem Alacabek | 6'2" (188cm) | Light Heavyweight | 5-1-0 | |||||
Herolind Xhafolli | N/A | Lightweight | 1-2-0 | |||||
Heytham Rabhi | 6'0" (182cm) | Middleweight | Am 4-7-1 | |||||
Hoger Salih | 5'9" (175cm) | Bantamweight | 0-1-0 | |||||
Houssein Khodr | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Ibrahim Halil Milli | 5'9" (175cm) | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Ibrahim Hussien | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Ibrahim Sinan | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Ida Aminnezhad Makarova | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Ida Rääf | 5'7" (170cm) | Featherweight | Am 0-4-0 | |||||
Ida Hansson | N/A | 0-0-0 |